Volleybalvereniging Olympia Groningen

Fluitrooster

Datum Tijd Team thuis Team uit Veld Poule Eerste scheidsrechter Tweede scheidsrechter
08-10-2016 13:00 Olympia HS 2 Exstudiantes HS 2 3 H1A Evert v/d Velde
08-10-2016 13:00 Olympia DS 6 Oryx DS 5 2 D3B H4
08-10-2016 13:00 Olympia DS 7 Donitas DS 15 1 D4A D1
08-10-2016 15:00 Olympia DS 2 Oryx DS 1 3 D1B Evert v/d Velde
08-10-2016 15:00 Olympia DS 4 Exstudiantes DS 3 2 D2C H2
08-10-2016 17:00 Olympia HS 5 Merna HS 2 2 H3A D7
08-10-2016 17:00 Olympia DS 1 Dovo/Hujades DS 1 3 DPA Nevobo D6
08-10-2016 17:00 Olympia DS 3 Oryx DS 2 1 D2B H3
08-10-2016 19:00 Olympia HS 3 Dovo/Hujades HS 1 1 H1B D1
08-10-2016 19:00 Olympia HS 1 Sudosa-Desto HS 4 3 HPA Nevobo Nevobo
08-10-2016 19:00 Olympia HS 4 Oryx HS 2 2 H2B H5
25-10-2016 19:45 Olympia DS 6 LSV DS 3 1 D3B H5
25-10-2016 21:15 Olympia HS 5 Volleybalvereniging Peize HS 3 1 H3A D6
29-10-2016 13:00 Olympia DS 1 LSV DS 1 3 DPA Nevobo H2
29-10-2016 15:00 Olympia HS 2 Volleybalvereniging Peize HS 2 3 H1A Evert v/d Velde
29-10-2016 15:00 Olympia HS 3 LSV HS 1 1 H1B Dhr Schouten
29-10-2016 17:00 Olympia DS 2 Kroton DS 1 3 D1B Evert v/d Velde
29-10-2016 17:00 Olympia DS 3 LSV DS 2 1 D2B H3
29-10-2016 17:00 Olympia DS 4 Kroton DS 3 2 D2C D1
29-10-2016 19:00 Olympia HS 1 Olhaco HS 3 3 HPA Nevobo Nevobo
29-10-2016 19:00 Olympia DS 7 DES DS 2 2 D4A H4
08-11-2016 19:45 Olympia DS 6 Abiant/Set Uppers DS 2 3 D3B D7
10-11-2016 19:45 Olympia HS 4 Abiant/Set Uppers HS 2 3 H2B H2
12-11-2016 13:00 Olympia HS 2 Impala HS 2 3 H1A Evert v/d Velde
12-11-2016 15:00 Olympia HS 1 Lycurgus HS 4 3 HPA Nevobo Nevobo
12-11-2016 17:00 Olympia DS 2 Lycurgus DS 2 3 D1B Evert v/d Velde
12-11-2016 17:00 Olympia DS 3 Lycurgus DS 4 1 D2B H3
12-11-2016 17:00 Olympia DS 4 Abiant/Set Uppers DS 1 2 D2C D1
12-11-2016 19:00 Olympia HS 3 Lycurgus HS 5 1 H1B H2
12-11-2016 19:00 Olympia DS 1 s.v. Oerterp DS 1 3 DPA Nevobo D6
15-11-2016 21:15 Olympia DS 7 Veracles DS 11 3 D4A H5
24-11-2016 21:15 Olympia DS 6 DIO/Bedum DS 6 1 D3B H4
29-11-2016 21:15 Olympia DS 7 A.P.S.A.Z. DS 2 2 D4A H5
06-12-2016 21:15 Olympia HS 5 Hoogkerk HS 1 1 H3A D7
08-12-2016 19:45 Olympia HS 4 Oranje Nassau HS 4 3 H2B Dhr Schouten
10-12-2016 13:00 Olympia DS 2 Flash/Veendam DS 3 3 D1B Evert v/d Velde
10-12-2016 15:00 Olympia DS 1 Flash/Veendam DS 2 3 DPA Nevobo H2
10-12-2016 15:00 Olympia DS 6 Lycurgus DS 8 2 D3B D7
10-12-2016 17:00 Olympia HS 1 Flash/Veendam HS 1 3 HPA Nevobo Nevobo
10-12-2016 17:00 Olympia DS 3 SV Aduard DS 1 1 D2B H3
10-12-2016 17:00 Olympia DS 4 Flash/Veendam DS 4 2 D2C D1
10-12-2016 19:00 Olympia HS 3 Flash/Veendam HS 2 1 H1B Dhr Schouten
10-12-2016 19:00 Olympia HS 2 De Meeuwen HS 2 3 H1A Evert v/d Velde
10-12-2016 19:00 Olympia DS 7 DIO/Bedum DS 7 2 D4A D6