Volleybalvereniging Olympia Groningen

Programma

Dovo/Hujades D2 - Dames 4De Leegens
19 september
19:45A.P.S.A.Z. D1 - Dames 6Selwerd
21 september
19:00DIO/Bedum H8 - Heren 5De Beemden
22 september
19:00Impala D2 - Dames 2Sportcentrum Leek
21:00Impala H1 - Heren 1Sportcentrum Leek
21:00Impala H3 - Heren 4Sportcentrum Leek
21:00Impala D4 - Dames 4Sportcentrum Leek
21:00Impala D5 - Dames 5Sportcentrum Leek
23 september
12:30DIO/Bedum D5 - Dames 3De Beemden
18:00Sivoc H1 - Heren 3De Springbok
18:30Impala H2 - Heren 2Sportcentrum Leek
18:30Impala D1 - Dames 1Sportcentrum Leek
26 september
19:45Heren 5 - Rovoc H2Selwerd
21:00Dames 5 - Lycurgus D7Selwerd
30 september
13:00Dames 2 - Rovoc D1Selwerd
13:00Dames 4 - Veracles D7Selwerd
15:00Dames 1 - DIO/Bedum D2Selwerd
15:00Dames 3 - Exstudiantes D4Selwerd
17:00Heren 4 - DIO/Bedum H5Selwerd
17:00Heren 2 - DIO/Bedum H4Selwerd
19:00Heren 3 - Flash/Veendam H2Selwerd
19:00Dames 6 - DIO/Bedum D6Selwerd
19:00Heren 1 - Smash H1Selwerd
3 oktober
20:30Winkhem H1 - Heren 3Scholengemeenschap AOC
21:00Exstudiantes D2 - Dames 4Selwerd
5 oktober
19:45Oryx D2 - Dames 3Selwerd
19:45Oryx H3 - Heren 4Selwerd
6 oktober
20:30Hake Tjoba D3 - Dames 1De Zon
7 oktober
13:00Exstudiantes D5 - Dames 6Selwerd
14:45Exstudiantes D1 - Dames 2Selwerd
18:15Oryx H1 - Heren 1Selwerd
18:15Exstudiantes H3 - Heren 2Selwerd
20:00Exstudiantes D6 - Dames 5Selwerd
14 oktober
13:00Dames 2 - Donitas D6Selwerd
13:00Dames 6 - Donitas D11Selwerd
15:00Dames 3 - Donitas D10Selwerd
15:00Dames 5 - Donitas D14Selwerd
15:00Dames 1 - Donitas D5Selwerd
17:00Heren 2 - Kroton H1Selwerd
17:00Heren 4 - Donitas H6Selwerd
17:00Heren 5 - Kroton H2Selwerd
19:00Heren 3 - Donitas H5Selwerd
19:00Heren 1 - Exstudiantes H2Selwerd
19:00Dames 4 - Impala D4Selwerd
19 oktober
19:45Dames 4 - Dovo/Hujades D2Selwerd
31 oktober
19:45Heren 5 - Lycurgus H8Selwerd
21:00Dames 5 - Oranje Nassau D15Selwerd
2 november
19:45Dames 6 - Oranje Nassau D9Selwerd
4 november
13:00Dames 2 - Lycurgus D3Selwerd
15:00Dames 1 - Lycurgus D1Selwerd
15:00Dames 3 - Lycurgus D5Selwerd
17:00Heren 4 - Oryx H3Selwerd
17:00Heren 2 - Oranje Nassau H1Selwerd
17:00Dames 4 - Lycurgus D4Selwerd
19:00Heren 3 - VIOS/K H2Selwerd
19:00Heren 1 - Lycurgus H4Selwerd
9 november
19:45Calamity D1 - Dames 5Selwerd
10 november
19:30Fama H1 - Heren 2Smelthehal
11 november
12:30Stentor D3 - Dames 4De Bam
14:30Stentor D2 - Dames 2De Bam
16:30Stentor D1 - Dames 1De Bam
17:00Sudosa-Desto H4 - Heren 1Sporthal Olympus
18:30Lycurgus H6 - Heren 3Beijum
19:00Oranje Nassau D11 - Dames 6De Brug
14 november
20:30Actief D1 - Dames 2De Marsch
16 november
19:00Lycurgus D6 - Dames 6Beijum
20:30Merna H2 - Heren 5Leens
17 november
20:45Merna H1 - Heren 4Leens
20:45Merna D1 - Dames 4Leens
18 november
13:45Kroton D2 - Dames 3HGhal (RUG)
16:30Voklubol H1 - Heren 2De Kooi
18:30VIOS/K D1 - Dames 1Duurswoldhal
20:30Abiant/Set Uppers H1 - Heren 1Eextahal
21 november
19:45Heren 5 - S.C. Rodenburg H1Selwerd
21:00Dames 5 - Grijpskerk D3Selwerd
23 november
19:45Dames 6 - Grijpskerk D4Selwerd
25 november
13:00Dames 4 - Donitas D7Selwerd
13:00Dames 2 - Grijpskerk D2Selwerd
13:30Oranje Nassau D10 - Dames 5De Brug
15:00Dames 1 - De Meeuwen D1Selwerd
15:00Dames 3 - De Meeuwen D3Selwerd
17:00Heren 4 - Dovo/Hujades H3Selwerd
17:00Heren 2 - Grijpskerk H1Selwerd
19:00Heren 3 - Sudosa-Desto H5Selwerd
19:00Heren 1 - De Meeuwen H1Selwerd
28 november
19:45Dames 5 - Haulerwijk D2Selwerd
19:45Heren 5 - D.I.O./OH H1Selwerd
2 december
13:00Dames 2 - Oranje Nassau D3Selwerd
15:00Dames 3 - Smash & Block D1Selwerd
15:00Dames 1 - Flash/Veendam D2Selwerd
16:00LSV H1 - Heren 3Boshal
17:00Heren 4 - Oranje Nassau H3Selwerd
17:00Heren 2 - Haulerwijk H1Selwerd
17:00Dames 4 - Oranje Nassau D5Selwerd
19:00Dames 6 - D.I.O./OH D1Selwerd
19:00Heren 1 - Action H1Selwerd
9 december
13:00Veracles D4 - Dames 1Struikhal (RUG)
13:00't Golden Fust/Veracles H3 - Heren 1Struikhal (RUG)
15:00Wereldrestaurant Wereldgeluk/Veracles H4 - Heren 2Struikhal (RUG)
15:00Veracles D7 - Dames 4Koos Duppen hal (RUG)
15:00Veracles H6 - Heren 5Koos Duppen hal (RUG)
16:00Actief H1 - Heren 4De Marsch
17:00Veracles D10 - Dames 6Koos Duppen hal (RUG)
17:00Veracles D6 - Dames 3Koos Duppen hal (RUG)
18:30Rovoc D1 - Dames 2De Hullen
20:00Doles D1 - Dames 5de Borgstee
12 december
19:45Dames 5 - Krathos D3Selwerd
19:45Heren 5 - A.P.S.A.Z. H1Selwerd
16 december
13:00Dames 2 - Ritola D1Selwerd
15:00Dames 3 - SURF D1Selwerd
15:00Dames 1 - s.v. Oerterp D1Selwerd
17:00Heren 2 - SURF H1Selwerd
17:00Heren 4 - Ritola H2Selwerd
17:00Dames 4 - Ritola D2Selwerd
19:00Heren 3 - G.A.V. Unitas H1Selwerd
19:00Heren 1 - COOP Ritola H1Selwerd
19:00Dames 6 - Krathos D2Selwerd
9 januari
19:45Lycurgus D7 - Dames 5Selwerd
11 januari
19:00DIO/Bedum D6 - Dames 6De Beemden
19:15DIO/Bedum H4 - Heren 2De Beemden
21:00DIO/Bedum H5 - Heren 4De Beemden
12 januari
21:00Smash H1 - Heren 1Drenthehal
13 januari
13:00Exstudiantes D4 - Dames 3Selwerd
14:30DIO/Bedum D2 - Dames 1De Beemden
18:00Flash/Veendam H2 - Heren 3Parkstadhal
18:30Voklubol D1 - Dames 2De Kooi
20:00Rovoc H2 - Heren 5De Hullen
19 januari
19:30Ritola D2 - Dames 4De Zwet
20 januari
13:00Dames 2 - Exstudiantes D1Selwerd
15:00Dames 1 - Hake Tjoba D3Selwerd
15:00Dames 3 - Oryx D2Selwerd
15:00Dames 5 - Exstudiantes D6Selwerd
17:00Heren 2 - Exstudiantes H3Selwerd
17:00Heren 4 - Lycurgus H7Selwerd
19:00Heren 3 - Winkhem H1Selwerd
19:00Heren 1 - Oryx H1Selwerd
19:00Dames 6 - Exstudiantes D5Selwerd
27 januari
0:00Kroton H1 - Heren 2HGhal (RUG)
0:00Kroton H2 - Heren 5HGhal (RUG)
12:00Donitas D10 - Dames 3Koos Duppen hal (RUG)
12:00Donitas D5 - Dames 1Struikhal (RUG)
14:00Donitas D7 - Dames 4Koos Duppen hal (RUG)
14:30Donitas H5 - Heren 3Struikhal (RUG)
16:00Donitas D6 - Dames 2Koos Duppen hal (RUG)
16:30Exstudiantes H2 - Heren 1Selwerd
18:00Donitas D11 - Dames 6Koos Duppen hal (RUG)
18:00Donitas H6 - Heren 4Koos Duppen hal (RUG)
20:00Donitas D14 - Dames 5Koos Duppen hal (RUG)
30 januari
19:45Heren 5 - Merna H2Selwerd
19:45Dames 5 - Oranje Nassau D10Selwerd
1 februari
19:45Dames 6 - Lycurgus D6Selwerd
3 februari
13:00Dames 2 - Voklubol D1Selwerd
15:00Dames 1 - VIOS/K D1Selwerd
15:00Dames 3 - Kroton D2Selwerd
17:00Heren 2 - Voklubol H1Selwerd
17:00Dames 4 - Merna D1Selwerd
17:00Heren 4 - Merna H1Selwerd
19:00Heren 3 - LSV H1Selwerd
19:00Heren 1 - Abiant/Set Uppers H1Selwerd
8 februari
19:00Lycurgus D5 - Dames 3Beijum
21:00Lycurgus H4 - Heren 1Beijum
21:15Lycurgus H8 - Heren 5Beijum
10 februari
13:00Oranje Nassau D9 - Dames 6De Brug
15:00Oranje Nassau D15 - Dames 5De Brug
16:30Lycurgus D4 - Dames 4Beijum
16:30Lycurgus D1 - Dames 1Beijum
16:30Lycurgus D3 - Dames 2Beijum
18:30VIOS/K H2 - Heren 3Duurswoldhal
19:00Oranje Nassau H1 - Heren 2De Brug
20:30Lycurgus H7 - Heren 4Beijum
16 februari
20:45N.A.S. D1 - Dames 3Rodenburghal
3 maart
13:00Heren 3 - vv Trias H2Selwerd
16:30Oryx D4 - Dames 4Selwerd
20:00De Meeuwen H1 - Heren 1Quicksilver S
20:00De Meeuwen H2 - Heren 4Quicksilver S
6 maart
19:45Dames 5 - Calamity D1Selwerd
8 maart
19:45Dames 6 - Oranje Nassau D11Selwerd
10 maart
13:00Dames 2 - Stentor D2Selwerd
13:00Dames 4 - Stentor D3Selwerd
15:00Dames 1 - Stentor D1Selwerd
15:00Dames 3 - N.A.S. D1Selwerd
17:00Heren 4 - De Meeuwen H2Selwerd
17:00Heren 2 - Fama H1Selwerd
19:00Heren 3 - Lycurgus H6Selwerd
19:00Heren 1 - Sudosa-Desto H4Selwerd
13 maart
19:45Dames 4 - Exstudiantes D2Selwerd
16 maart
20:45S.C. Rodenburg H1 - Heren 5Rodenburghal
17 maart
0:00Dovo/Hujades H3 - Heren 4De Leegens
16:00De Meeuwen D3 - Dames 3Quicksilver S
16:30Grijpskerk D2 - Dames 2Bokkediek
17:00Sudosa-Desto H5 - Heren 3Sporthal Olympus
18:00De Meeuwen D1 - Dames 1Quicksilver S
18:30Grijpskerk D3 - Dames 5Bokkediek
18:30Grijpskerk D4 - Dames 6Bokkediek
18:30Grijpskerk H1 - Heren 2Bokkediek
21 maart
20:45Haulerwijk H1 - Heren 2De Bongerd
22 maart
19:30D.I.O./OH D1 - Dames 6Beijum
21:15D.I.O./OH H1 - Heren 5Beijum
23 maart
21:00Haulerwijk D2 - Dames 5De Bongerd
24 maart
14:00Flash/Veendam D2 - Dames 1Parkstadhal
18:00Action H1 - Heren 1De Splitting
18:00Smash & Block D1 - Dames 3Hoogkerk
19:00Oranje Nassau D5 - Dames 4De Brug
20:00Oranje Nassau D3 - Dames 2De Brug
20:00Oranje Nassau H3 - Heren 4De Brug
3 april
19:45Dames 5 - Doles D1Selwerd
19:45Heren 5 - Veracles H6Selwerd
7 april
13:00Dames 2 - Actief D1Selwerd
15:00Dames 3 - Veracles D6Selwerd
15:00Dames 6 - Veracles D10Selwerd
15:00Dames 1 - Veracles D4Selwerd
17:00Dames 4 - DIO/Bedum D4Selwerd
17:00Heren 2 - Wereldrestaurant Wereldgeluk/Veracles H4Selwerd
17:00Heren 4 - Actief H1Selwerd
19:00Heren 1 - 't Golden Fust/Veracles H3Selwerd
20:00vv Trias H2 - Heren 3Eelwerd
10 april
21:00A.P.S.A.Z. H1 - Heren 5Selwerd
12 april
20:30s.v. Oerterp D1 - Dames 1De Wier
20:45G.A.V. Unitas H1 - Heren 3Mencke-hal
13 april
19:30Ritola H2 - Heren 4De Zwet
21:15Ritola D1 - Dames 2De Zwet
21:15COOP Ritola H1 - Heren 1De Zwet
14 april
16:30DIO/Bedum D4 - Dames 4De Beemden
17:30Krathos D3 - Dames 5Kalckwijk
17:30SURF D1 - Dames 3De Kamp
19:30SURF H1 - Heren 2De Kamp
19:30Krathos D2 - Dames 6Kalckwijk
21 april
13:00Dames 2 - Impala D2Selwerd
13:00Dames 6 - A.P.S.A.Z. D1Selwerd
15:00Dames 3 - DIO/Bedum D5Selwerd
15:00Dames 5 - Impala D5Selwerd
15:00Dames 1 - Impala D1Selwerd
17:00Heren 2 - Impala H2Selwerd
17:00Heren 5 - DIO/Bedum H8Selwerd
17:00Heren 4 - Impala H3Selwerd
19:00Heren 3 - Sivoc H1Selwerd
19:00Heren 1 - Impala H1Selwerd
19:00Dames 4 - Oryx D4Selwerd